Junior SAP Business One Consultant – 1 jaar opleiding
Vacature Junior SAP Business One consultant – 1 jaar opleiding
Quality is not an act, it’s a habit!
Als deze quote je aanspreekt ben jij de persoon om bij Domani Business Solutions aan de slag te gaan. Kwaliteit, duidelijkheid en openheid zijn de speerpunten van onze organisatie wat zowel door de teamleden als onze klanten gedragen wordt.
Samen met het team ondersteunen we bedrijven in verschillende branches bij de automatisering. Domani Business Solutions implementeert geen software maar een oplossing voor de klant. Dit blijkt uit de diverse awards die we reeds in ontvangst hebben mogen nemen voor klanttevredenheid.
Wij zijn no nonsense mensen en houden van no nonsense mensen. Indien je interesse hebt om deel uit te maken van een kordaat team met oog voor kwaliteit, én altijd in bent voor nieuwe uitdagingen, dan ben je altijd welkom om even bij te praten bij een kop koffie.
Wat ga je doen tijdens je opleiding als junior SAP Business One consultant?
Tijdens ons programma word jij in een jaar tijd klaargestoomd om als volwaardig consultant mee te draaien in de wondere wereld van SAP.
Wat ga je allemaal doen in je eerste jaar?
- Tijdens je eerste jaar ben je werkzaam op ons kantoor in Venlo en ondersteun je onze consultants met uiteenlopende zaken
- Je adviseert klanten rondom SAP Business One en gaat creatief op zoek naar slimme oplossingen
- Je volgt inhoudelijke trainingen in de wereld van SAP
- Uiteraard houd je je bezig met je persoonlijke ontwikkeling samen met jouw mentor, zodat je na een jaar de juiste vervolgstap kunt maken.
Wat vragen wij van jou?
- HBO / Universiteit -> Richting : Technische Bedrijfskunde / HBO ICT / Bedrijfskunde
- Afstudeeropdracht op IT / Automatisering gebied ( ERP / WMS / TMS)
- Ondernemerschap, inspiratie en creativiteit
- Communicatief sterk
- Analytisch
- Daadkrachtig
- Enthousiast
- Nieuwsgierig
- Je bent flexibel, oplossingsgericht en pro-actief
- Je beheerst zowel de Nederlandse als de Engelse taal
Het programma stopt na een jaar. Er zijn dan twee functies om naar door te groeien; richting SAP Consultant (de technische kant), of richting Business Consultant (de business kant). Als SAP technisch Consultant bedenk je oplossingen om bedrijfsprocessen en procedures te stroomlijnen. Je houdt je bezig met integraties, Machine Learning, of het bijeenbrengen van informatie uit verschillende systemen op één portal.
Als Business Consultant adviseer je juist over het succesvol toepassen van SAP Business One. Je begeleidt verandertrajecten en bent niet zozeer technisch inhoudelijk bezig, maar veel meer met de mens en gericht op de eindgebruiker.
Hierna zijn er uiteraard genoeg doorgroeimogelijkheden binnen Domani, denk aan functies als Logistiek Business Consultant, Project Manager, Business Analist, Technisch Consultant, App specialist, Front end Developer etc.

Waarom wil jij hier werken?
- Je krijgt veel vrijheid m.b.t. jouw werkzaamheden
- Je hebt een slimme en wendbare organisatie die achter je staat en snel inspeelt op kansen
- Je hebt een hands on-mentaliteit en wil bijdragen aan de gave ontwikkelingen bij klanten
- Je komt te werken in een omgeving te omschrijven als state-of-the-art software
- Je krijgt legio mogelijkheden voor zelfontplooiing en kennisverrijking
- Je hebt de mogelijkheid om te teamen met gelijkgestemden
- Flexwerken is meer regel dan uitzondering
- Er is oog voor professionals met een ondernemershart. Dit wordt op verschillende manieren beloond
Wat krijg je ervoor terug?
- Een goed startsalaris met snelle doorgroeimogelijkheden
- Een uitgestippeld doorgroeipad waar uiteraard nog ruimte is voor jouw persoonlijke wensen
- Een hulpvaardig team met professionals
- Een goede balans tussen werk en privé. We ondersteunen dit met flexibele werktijden en de modernste samenwerkingssoftware, een laptop en een telefoon
- Als er een relevant onderwerp is dat je grijpt, krijg je alle ruimte om hier ook echt iets mee te doen!
En je krijgt ook
- Veel persoonlijke aandacht
- Een prettige informele werksfeer
- Veel mogelijkheden voor persoonlijke ontwikkeling
- Een leaseauto
- Een marktconform salaris
- Bedrijfs- en teamuitjes
- Regelmatig een gezellige VrijMiBo
Word jij onze nieuwe collega?
Wacht dan niet langer en stuur je CV met motivatie t.a.v. Arthur Beens naar hr@domani-bs.nl. Heb je nog vragen over de functie? Neem dan contact met ons op via 088 060 1501.
Arthur vertelt je graag meer over deze functie en de coaching die je tijdens je opleiding ontvangt.
Kom in contact
Klaar voor een nieuwe stap?
Wij verheugen ons op je komst!